1234373
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på pannå.
OkÄnd konstnÄr, 1800-tal, olja på pannå.

Ryttare. 33 x 22,5 cm.

Retuscher, krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
25 500
2 474
2 929
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
6 aug 18:17
25 500 SEK
8
6 aug 18:17
25 345 SEK
8
6 aug 18:14
24 500 SEK
6 aug 18:14
23 500 SEK
6 aug 18:14
22 388 SEK