Möbler Bord
1234516
MATBORD, Möbelfabriken Linden, 1900-talets andra hälft.
Matbord, möbelfabriken linden, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två iläggsskivor 45 cm. Diameter 115, höjd 74 cm.

Slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
4 000 SEK