Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1234525
Bruno Mathsson
(1907-1988)
Bruno mathsson, sidobord mathsson international värnamo 1900-talets senare del.

BRUNO MATHSSON, sidobord Mathsson International Värnamo 1900-talets senare del

Björk, etikettmärkt, 60x60x32 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Rostangrepp. Fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
189
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
25 maj 21:10
2 000 SEK
25 maj 21:01
1 900 SEK
25 maj 12:07
1 800 SEK
23 maj 0:30
500 SEK