Konst Övrigt
1234684
RESEIKONER, 4 st Ryssland 1800-talets slut.
Reseikoner, 4 st ryssland 1800-talets slut.

Kromolitografi tryckt på plåt.
Gudsmoder av Tikhvin.
Kristus den Allsmäktige-Pantokrator.
Heliga Paraskeva.
Mått 5x4 cm, 7x6 cm, 12x9 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 1 timme
180
1 902
196
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
29 maj 17:10
180 EUR
29 maj 17:09
150 EUR
29 maj 17:09
100 EUR