Runda med vågbandsdekor samt graverat monogram. Diameter 27,5 cm, total vikt 5515 gram.
Smärre slitage. Repor. Graverat monogram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10