Design Övrigt
1234932
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skål, glas, boda Åfors.

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Boda Åfors.

Signerad Boda Åfors B. Vallien. Diameter 21,5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
96
107
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
30 jun 14:06
1 000 SEK
30 jun 14:05
800 SEK
28 jun 19:27
300 SEK