Konst Grafik
1235162
Roland Svensson
(Sverige, 1910-2003)
Roland svensson, färglitografi, signerad 352/360.

ROLAND SVENSSON, färglitografi, signerad 352/360.

Skärgårdsbåt, skymning. P. 32 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 200
306
343
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 jul 15:06
3 200 SEK
6 jul 15:05
3 000 SEK
6 jul 15:05
2 800 SEK
1 jul 15:56
2 600 SEK
1 jul 12:27
2 400 SEK