Möbler Bord
1235226
SIDEBOARD art deco Mellaneuropa 1940-tal
Sideboard art deco mellaneuropa 1940-tal.

fanerat med valnöt, upptill fällbar lucka, nedtill tre dörrar, längd 116, bredd 50, höjd 129 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Skador. Repor. Nagg. Märken. Lås fungerar ej

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 900
181
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 jun 21:15
1 900 SEK
30 jun 19:42
1 800 SEK
23 jun 8:44
600 SEK