Konst Grafik
1235278
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad, provtryck.

PETER DAHL, färglitografi, signerad, provtryck.

"Farmors hus". Bildstorlek 50 x 58,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK