1235547
BORD, ett par. Kina, 1900-tal.
Bord, ett par. kina, 1900-tal.

Ming stil, kopplat. Mått 43x43 cm. Höjd 53 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK