Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Fåtöljer & Soffor
1235633
FÅTÖLJER, 3 st, Olof Perssons Fåtöljindustri, Jönköping, 1950-tal.
FÅtÖljer, 3 st, olof perssons fåtöljindustri, jönköping, 1950-tal.

Lackad furu och svartlackerat trä. Rygg och sits i sadelgjord. Två stolar brickmärkta. Sitthöjd 40, höjd 80, djup 60, bredd 62 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 timmar 2 minuter
2 300
218
238
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
27 maj 19:22
2 300 SEK
26 maj 8:28
2 000 SEK
25 maj 22:41
500 SEK