1235970
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, portfölj, "taiga serviette kourad".

LOUIS VUITTON, portfölj, "Taiga Serviette Kourad".

Portfölj av grönt taigaskinn med spännen av mässing. Ytterfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1998). 38 x 28 x 6 cm.

Smärre slitage. Lagning. Nyckel saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 500 SEK