Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1235974
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "monogram speedy 30".

LOUIS VUITTON, väska, "Monogram Speedy 30".

Monogramcanvas med skinndetaljer, tophandle handtag. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS, made in france". Numrerad (1992), Invändigt ett fack. Ca 33 x 21 x 17 cm.

Slitage. Skador. Kompletterad (ny flärp).

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
3 000
284
310
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
23 maj 22:09
3 000 SEK
23 maj 22:09
2 800 SEK
23 maj 22:09
2 800 SEK
23 maj 17:49
2 600 SEK
23 maj 17:49
2 400 SEK