Runt bord fanerat med mahogny. Dekor av fleuroner. Fyra ilägsskivor. Nedfällbara stödben. Längd 125-325, bredd 125, höjd 74 cm.
Slitage. Fläckar. Märken. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10