Konst Grafik
1236244
Kjartan Slettemark
(Norge/Sverige, 1932-2008)
Kjartan slettemark, färglitografi, signerad 115/250.

KJARTAN SLETTEMARK, färglitografi, signerad 115/250.

Nixon. Tryckt av Lindströms, Solna. Bladstorlek 59,5 x 50 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
6 700
650
770
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
4 aug 16:35
6 700 SEK
4 aug 16:33
6 500 SEK
4 aug 16:32
6 300 SEK
4 aug 16:32
6 130 SEK
4 aug 16:31
6 100 SEK