Design Möbler
1236842
DAG MELIN, tillskriven, matbord, 1900-talets mitt.
Dag melin, tillskriven,  matbord, 1900-talets mitt.

Bord fanerat med mahogny med intarsiadekor på sargen. Två iläggsskivor a 65 cm vardera. Längd 135, bredd 100, höjd 77, total längd 265 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK