Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Bord
1236875
SERVERINGSVAGN, troligen USA, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, troligen usa, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad metall. På hjul. Höjd 67 cm. Bredd 46 cm. Djup 61 cm.

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
47
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
23 maj 13:06
500 SEK