Möbler Bord
1236880
SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1960-tal.
Serveringsvagn, j-h fabrikerna, sävsjö, 1960-tal.

Metallställning på fyra hjul. Två brickor av teakfaner, brickorna märkta J.H. Fabrikerna Sävsjö Sweden. Diameter 45, höjd 61 cm.

Slitage. Fanerskada.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK