Möbler Bord
1237037
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.

Stomme av stål och mässing. Skiva av glas. Diameter 96, höjd 45 cm.

Smärre slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 200
492
537
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
29 maj 17:37
5 200 SEK
8
29 maj 17:37
5 001 SEK
9
29 maj 17:36
4 450 SEK
8
29 maj 17:36
4 250 SEK
8
29 maj 17:29
4 200 SEK