Möbler Bord
1237037
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.

Stomme av stål och mässing. Skiva av glas. Diameter 96, höjd 45 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK