Sideboard med tre dörrar i fronten och två på sidan. Fanerat med björk, palisander och mahogny. Längd 172, djup 46, höjd 89 cm.
Fanerskador. Fanerlagningar. Repor. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10