Konst Grafik
1237228
Keith Haring
(USA, 1958-1990)
Keith haring, multipel, signerad i trycket, numrerad 1363/2000.

KEITH HARING, multipel, signerad i trycket, numrerad 1363/2000.

"Luna Luna A Poetic Extravaganza!". Utfälld storlek ca 60 x 31 cm.

Slitage. Smärre veck.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 005
478
537
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
4 jul 15:16
5 005 SEK
4 jul 15:16
4 900 SEK
4 jul 15:15
4 700 SEK
4 jul 15:15
4 500 SEK
2 jul 14:58
4 400 SEK