1237283
Nandor Mikola
(Finland, 1911-2006)
Nandor mikola, akvarell, signerad och daterad 1980.

NANDOR MIKOLA, akvarell, signerad och daterad 1980.

Stilleben, bildstorlek 48 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T29
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 19 timmar
180
1 882
202
Utropspris
300 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 jul 5:56
180 EUR
1 jul 5:51
160 EUR
29 jun 19:03
120 EUR
29 jun 18:41
100 EUR