Möbler Bord
1237318
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Skrivbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Målat skrivbord med två lådor. Längd 106, bredd 58, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK