Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1237435
SOFFBORD, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.

Benställning av förkromat stål med skiva av glas. 68 x 68, höjd 48 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H60
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
151
165
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
24 maj 15:09
1 600 SEK
24 maj 15:08
1 500 SEK
24 maj 15:07
1 350 SEK
24 maj 15:07
1 250 SEK
24 maj 15:06
1 150 SEK