Möbler Bord
1237486
BORD, barockstil, 1800/1900-tal.
Bord, barockstil, 1800/1900-tal.

Ek. Skiva på underrede med balusterformade kopplade ben med skuren dekor av frukter. Låda. Längd 193, bredd 77, höjd 79 cm.

Omarbetat. Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Lagningar.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 800
369
437
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
3 aug 7:06
3 800 SEK
2 aug 21:23
3 600 SEK
31 jul 19:00
3 400 SEK
31 jul 17:22
3 200 SEK
31 jul 17:21
3 000 SEK