Konst Grafik
1237523
Kjell Nupen
(Norge, Född 1955)
Kjell nupen, carborundumetsning, signerad och numrerad e.a.

KJELL NUPEN, carborundumetsning, signerad och numrerad e.a.

Komposition. Bladstorlek 43 x 58 cm. Oramat blad.

Obetydliga mjuka hanteringsveck.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Slutpris
2 000
191
215
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 jun 20:50
2 000 SEK
29 jun 10:01
1 000 SEK