Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Grafik
1237568
Victor Vasarely
(1908-1997)
Victor vasarely, färgserigrafi, signerad och numrerad 151/250.

VICTOR VASARELY, färgserigrafi, signerad och numrerad 151/250.

Geometrisk komposition. Blindstämpel Denise René Editeur. Bladstorlek 83 x 83 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T7
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
6 000
568
620
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 maj 23:42
6 000 SEK
23 maj 14:32
5 800 SEK
22 maj 22:43
5 000 SEK