Konst Grafik
1237568
Victor Vasarely
(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färgserigrafi, signerad och numrerad 151/250.

VICTOR VASARELY, färgserigrafi, signerad och numrerad 151/250.

Geometrisk komposition. Blindstämpel Denise René Editeur. Bladstorlek 83 x 83 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I16
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK