Möbler Bord
1237826
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
SÄngbord, ett par, 1900-talets andra hälft.

Furu. Tre lådor. Bredd 60, djup 45, höjd 60 cm.

Slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
4 000 SEK