Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1237948
VITRINSKÅP, England, Hepplewhite-stil, omkring 1900.
VitrinskÅp, england, hepplewhite-stil, omkring 1900.

Mahogny, parställda spröjsade dörrar med bkomliggande hyllplan, längd 122, bredd 32, höjd 183 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Vänster ben med dekorskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 100
767
837
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 maj 22:50
8 100 SEK
22 maj 20:52
7 900 SEK
20 maj 23:04
5 500 SEK
18 maj 20:50
5 000 SEK