Konst Grafik
1237982
SHOICHI HASEGAWA, färgakvatint, 2 st, signerade Shoichi HASEGAWA och numrerade 65/110 & 31/110 med blyerts.
Shoichi hasegawa, färgakvatint, 2 st, signerade shoichi hasegawa och numrerade 65/110 & 31/110 med blyerts.

"Oasis de Lumiere" & "Jardin de Byzanca". Bildmått ca 58 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
325
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 jul 23:15
3 400 SEK
1 jul 23:15
3 200 SEK
1 jul 23:15
3 000 SEK
1 jul 23:15
2 800 SEK
1 jul 23:14
2 600 SEK