Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1238198
BORD / VÄGGBORD, ett par, 1800-talets slut.
Bord / vÄggbord, ett par, 1800-talets slut.

Målade. Bredd 119. Djup 58. Höjd 79,5 cm.

Senare målning. Slitage. Märken. Kompletterat med senare dekorelement. Förstärkningar vid ben.

Slutpris
3 000
284
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 maj 16:52
3 000 SEK
26 maj 16:06
2 800 SEK
26 maj 15:31
2 600 SEK
26 maj 14:02
2 400 SEK
22 maj 21:14
2 200 SEK