Möbler Bord
1238198
BORD / VÄGGBORD, ett par, 1800-talets slut.
Bord / vÄggbord, ett par, 1800-talets slut.

Målade. Bredd 119. Djup 58. Höjd 79,5 cm.

Senare målning. Slitage. Märken. Kompletterat med senare dekorelement. Förstärkningar vid ben.

Utropspris
3 000 SEK