Mahognyfanerat. På trissor. Uppfällbara klaffar. Längd 117 cm, bredd med utfällda klaffar: 144, höjd 75 cm.
Omarbetat. Slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10