Möbler Bord
1238240
SATSBORD 3 dlr 1960/70-tal
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.

Teak, längd 59, bredd 35, höjd 46 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 300
502
548
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
29 maj 21:18
5 300 SEK
29 maj 21:18
5 100 SEK
29 maj 21:18
4 900 SEK
29 maj 21:15
4 700 SEK
29 maj 21:15
4 500 SEK