Möbler Skåp & Byråar
1239357
LÄKARSKÅP Mellaneuropa 1900-talets mitt
LÄkarskÅp mellaneuropa 1900-talets mitt.

Bemålad metall, lösa hyllplan av glas, längd 60, bredd 44, höjd 170 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Repor. Nagg. Märken. Något ojämna ben

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK