Konst Grafik
1239411
Ross Sinclair
(Storbritannien, Född 1966)
Ross sinclair, silkscreen signerad och daterad 2010, numrerad 1/20.

ROSS SINCLAIR, Silkscreen signerad och daterad 2010, numrerad 1/20

Bildyta 65 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
4 000 SEK