Möbler Bord
1239449
SERVERINGSVAGN, 1970-80-tal
Serveringsvagn, 1970-80-tal.
Serveringsvagn, 1970-80-tal.
Serveringsvagn, 1970-80-tal.

Förkromad och mässingsfärgad metall. Två hyllplan av glas. Längd 78, bredd 46, höjd 71 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK