Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Bord
1239453
FÅTÖLJER, ett par, samt SERVERINGSVAGN, 1960-tal
FÅtÖljer, ett par, samt serveringsvagn, 1960-tal.

Fåtöljer sitthöjd 35, höjd 85, bredd 75, djup 60 cm. Bordet 75, djup 45, höjd 64 cm.

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H112
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 5 timmar
2 200
208
227
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
26 maj 8:30
2 200 SEK
26 maj 8:30
2 000 SEK
24 maj 18:41
1 800 SEK
23 maj 21:33
1 600 SEK
23 maj 20:54
1 500 SEK