Möbler Bord
1239454
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1980-tal
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar, 1980-tal.

Rotting. Bordskiva av glas. Diameter 77, höjd 56 cm. Sitthöjd 35, höjd 85, bredd 63, djup 70 cm.

Slitage. Märken. Bristningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H84
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
189
207
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 maj 22:59
2 000 SEK
28 maj 22:59
2 000 SEK
26 maj 8:30
1 800 SEK
25 maj 17:11
1 200 SEK
24 maj 23:26
1 100 SEK