Möbler Bord
1239454
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1980-tal
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar, 1980-tal.

Rotting. Bordskiva av glas. Diameter 77, höjd 56 cm. Sitthöjd 35, höjd 85, bredd 63, djup 70 cm.

Slitage. Märken. Bristningar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
4 000 SEK