Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1239471
Finn Juhl
(1912-1989)
Finn juhl, stolar, 4 st, france and søn, danmark, 1950-tal.

FINN JUHL, stolar, 4 st, France and Søn, Danmark, 1950-tal.

Stomme av teak. Grå klädsel. Plakettmärkta. Sitthöjd ca 45, höjd 75 cm.

Senare klädsel. Renoverad. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H75
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 22 timmar
1 000
95
103
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
26 maj 7:42
1 000 SEK
23 maj 10:54
500 SEK