Möbler Bord
1239616
SOFFBORD/SIDOBORD, Sydostasien 1900-talets mitt
Soffbord/sidobord, sydostasien 1900-talets mitt.

Exotiskt trä med skuren dekor, diameter 70, höjd 37 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
2 200
210
236
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
3 jul 22:22
2 200 SEK
3 jul 22:20
2 000 SEK
3 jul 22:20
1 900 SEK
1 jul 13:22
1 800 SEK
30 jun 22:29
300 SEK