Konst Grafik
1239855
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad ea.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad EA.

"Fantomen i Skanör". P. 55 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK