Konst Grafik
1239862
Gunnar Lundkvist
(Sverige, Född 1958)
Gunnar lundkvist, litografi, signerad med blyerts. edition 022/100, double elvis edition.

GUNNAR LUNDKVIST, litografi, signerad med blyerts. Edition 022/100, Double Elvis Edition.

Bladmått 59,5 x 42 cm. Oramad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK