Monogramcanvas och läderdetaljer i blått, dragkedja i vitmetall, invändigt två större fack samt ett med dragkedja, 36x33x17 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar. Märken.
Inköpt på NK 1970/80-tal
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10