Möbler Bord
1239952
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Matbord, 1900-talets andra hälft.

Benställning av ek med teakfanerad skiva. Bredd 100 x 100, höjd 74 cm.

Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK