Konst Grafik
1240077
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad pt.

PETER DAHL, färglitografi, signerad pt.

Dansen. P. 43 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 16:24
1 800 SEK
22 jun 14:59
1 000 SEK
22 jun 14:08
700 SEK
21 jun 21:33
500 SEK
21 jun 15:05
300 SEK