Möbler Bord
1240198
Nordiska Kompaniet
(Sverige, 1902-)
Nordiska kompaniet, serveringsvagn, 1960-tal.

NORDISKA KOMPANIET, serveringsvagn, 1960-tal.

Vitlackerad. Hopfällbar. Längd 55, bredd 50, höjd 71 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK